Російські блогери проникли на секретний об'єкт через дірку в паркані

Дата публікації
Перегляди
4373
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Десятки фотографій режимного об'єкта, де виробляють ракети "Сатана", потрапили в Інтернет через дірявий паркан.

Російські блогери потрапили на секретну територію заводу "Енергомаш" в підмосковних Хімках, де виробляють військову техніку, через звичайну дірку в паркані. Саме на цьому режимному об'єкті розробляють військові ракети, зокрема, для Р-36М, у класифікації НАТО SS-18 "Сатана".

Дивіться Фоторепортаж російських блогерів з секретного об'єкту

За даними російської преси, інцидентом вже зацікавились у ФСБ, а керівництво "Енергомашу" на своє виправдання заявило, що у заводу немає коштів на ремонт паркану.

Свої пригоди на "закритій" території детально описала у своєму блозі інтернет-користувач Лана Сатор. Як пише дівчина, вона з товаришами безперешкодно ходила по об'єкту впродовж п'яти ночей.

За словами Лани Сатор, територія "Енергомашу" "дуже вражає різними аспектами", але головне, що вночі там немає "ані душі". Як розповіла блогер, не побачивши жодної охорони на підприємстві, вони в першу ніч "почали бродити по всіляких конструкціях і драбинах, піднімаючись все вище і вище".

Ще п'ять ночей поспіль на початку грудня товариші поверталися на об'єкт, причому примудрилися піднятися не тільки на труби, але і вивчили безліч приміщень з газоаналізаторами і датчиками, піднялися на дах.

Крім того, вони проникли на центральну пультову, звідки оператор випробувань подає команди на запуск двигунів, на робочі місця для проведення випробувань. Побували і в залі випробувального стенду, причому замість вікон у нього виявилися погано закріплені залізні листи.

Всюди, за словами Лани Сатор, були розвішані камери відеоспостереження та інфрачервоні датчики, але блогерів це не збентежило, оскільки жодної сигналізації на підприємстві не виявилося, а те, що охорона і керівництво може ​​після приходу на роботу вивчити їхні обличчя, інтернет-користувачів не хвилювало.

У керівництві управляючої компанії РКК "Енергія" факт проникнення сторонніх осіб на територію підтвердили. Як пояснив газеті "Известия" старший віце-президент компанії Володимир Осмоловський, вони працюють на підприємстві всього рік, і цей дірявий паркан дістався їм "у спадщину". За цей час весь периметр огорожі полагодити просто не встигли.

В "Роскосмосі" ситуацію теж коментувати відмовилися, однак високопоставлене джерело в агентстві на умовах анонімності зізнався, що подія справила на керівництво "сильне враження" і нічого подібного досі не було.

"Це як політ Руста з посадкою на Красній площі в 1987 році – продемонстрована повна нездатність щось охороняти", - зазначило джерело.

За неофіційними даними, розслідуванням надзвичайної події вже зайнялося управління ФСБ в Москві і Московській області. Керівництво підприємства вже допитали.

Читайте також:

Росія знайшла заміну "Сатані" для подолання американської ПРО

Блогери зняли на ВІДЕО, як газони "кочують" по Росії разом із Путіним

"Мережевий хом'ячок" Навальний готовий поборотися за крісло президента Росії

Секретний бункер Горбачова в Білорусі замурували

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4373
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація