Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російський сенатор міг замовляти вбивства своїх опонентів через "пригнічений стан"

Родичі вбитих вимагають кримінального переслідування чиновника.

Російський сенатор від Карачаєво-Черкесії Рауф Арашуков міг бути замовником вбивства лідера черкеського руху "Адиге-Хасе", а також причетним до вбивства кандидата у президенти республіки.

Про це повідомляє "РБК".

Відомо, що 2010 року було вбито лідера черкеського руху "Адиге-Хасе" Аслана Жукова. Троє затриманих у цій справі осіб дали покази проти сенатора Арашукова, мовляв він був замовником вбивства. 

Останнім дав покази Расул Аджиєв. Його затримали менш ніж через рік після вбивства Жукова, проте за два роки відпустили. Але через шість років він знову був затриманий і допитаний. Аджиєв сказав, що  отримав замовлення на вбивство від Арашукова. У сенатора начебто трапився з кимось конфлікт, в результаті чого постраждала його честь і він перебував у "пригніченому стані". Аджиєву описали зовнішність жертви, після чого виконавець розстріляв Жукова у власному авто, а тільки згодом дізнався, що вбив лідера руху.

Також 12 травня 2012 року був побитий битою та застрелений кандидат у президенти Карачаєво-Черкеської республіки Фраль Шебзухов. Троє затриманих і згодом засуджених осіб, які брали участь у вбивстві, вказали на Арашукова, який був зацікавлений у залякуванні і побитті Шебзухова, бо той заважав йому в "справах". Наміру вбивати політика не було, проте його застрелив один із виконавців, начебто побачивши, що той дістає зброю.

За ліквідацію Жукова Арашуков давав мільйон рублів, а за залякування Шебзухова - 500 тисяч. 

Родичі вбитих часто влаштовують пікети під будівлею Слідчого комітету, а також надсилають листи генеральному прокурору РФ, директору ФСБ, навіть спікеру Ради Федерації. Вони вимагають переслідування щодо сенатора Рауфа Арашукова. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції