Російському олігархові Роману Абрамовичу не подовжили британську візу

Дата публікації
Перегляди
7343
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Російському олігархові Роману Абрамовичу не подовжили британську візу

Фото: Reuters

Термін старої візи Абрамовича закінчився більше трьох тижнів тому.

У російського олігарха Романа Абрамовича закінчився термін британської візи інвестора, а нову йому не подовжили.

Про це повідомляє The Bell з посиланням на знайомого олігарха і двох джерел в його оточенні.

За словами співрозмовників видання, термін старої візи Абрамовича закінчився більше трьох тижнів тому. Британська влада офіційно не відмовила йому в новій візі, документи російського олігарха перебувають у них на розгляді.

Представник Абрамовича не став коментувати цю інформацію. Департамент британського уряду, що відповідає за імміграційний контроль, відмовився від коментарів.

Зазначається, що через невирішеність питання з візою Роман Абрамович не зміг бути присутнім на фіналі Кубка Англії з футболу, де його клуб "Челсі" обіграв "Манчестер Юнайтед".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Роман Абрамович подав прохання щодо посвідки на проживання в кантоні Вале у Швейцарії. Вперше бізнесмен подав схоже прохання ще влітку 2016 року. Тоді він мав намір проживати в місті Верб'є, проте приблизно через рік відкликав документ. У листопаді 2017 року Абрамович вирішив повернутися до цього питання і направив звернення до голови Федерального департаменту поліції Ніколетті делла Валле. Там йшлося про те, що він хотів би поновити клопотання про отримання посвідки.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7343
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація