Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ряди нелегітимної Думи поповнилися раніше судимими депутатами

Серед кандидатів в депутати Держдуми до дня голосування було виявлено 150 осіб з кримінальним минулим.

Десять нових нелегітимних депутатів Держдуми РФ в минулому були судимі.

Про це повідомив заступник голови Центрвиборчкому Микола Булаєв, передає Эхо Москвы.

За словами Булаєва, їм це зовсім не завадило і не обмежувало їхнє право висуватися.

Він зазначив, що всього кандидатами в парламент були 55 осіб, у яких в минулому були проблеми з законом.

Також раніше повідомлялося, що серед кандидатів в депутати Держдуми до дня голосування було виявлено 150 осіб з кримінальним минулим, з партійних списків були виключені 58 осіб. Вони приховали свої відомості про судимості.

Нагадаємо, 18 вересня, відбулося голосування на виборах в російську Державну Думу. За результатами виборів у Держдуму потрапили ті ж чотири партії, що були і раніше. Пропрезидентська партія "Єдина Росія" набрала 37,7% , далі йде "КПРФ Геннадія Зюганова - 13,93 і "ЛДПР Володимира Жириновського - 13,11, долає 5% прохідний бар'єр "Справедлива Росія" Сергія Миронова - 6,55%.

20 вересня, під час засідання Верховної Ради народні депутати підтримали постанову про невизнання легітимності виборів у Держдуму Росії. У тексті документа зазначено, що з-за незаконного проведення виборів на тимчасово окупованій території Криму проведення виборів у Державну Думу є порушенням Конституції і законів України, основних принципів і норм міжнародного права, Статуту ООН, Гельсінського заключного акта, Будапештського меморандуму 1994 року, Резолюції Генасамблеї ООН щодо територіальної цілісності України № 68/262, ухваленій 27 березня 2014 року на 68-й сесії Генасамблеї ООН та інших міжнародно-правових актів.

У зв'язку з цим парламентарії вирішили не визнавати легітимність виборів в Держдуму і закликати раду Безпеки і Генасамблею ООН, парламенти закордонних країн і міжнародних організацій до такого ж кроку.

Ряд країн підтримали Україну і не визнали вибори в Росії і на території українського півострова.

Залиште свій коментар

Вибір редакції