Сан-Франциско стало першим містом у світі, де заборонили електронні сигарети

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У США намагаються побороти нікотинову залежність.

Сан-Франциско стане першим містом США, де повністю заборонять електронні сигарети. За таку ініціативу 25 червня проголосувала міська рада.

Про це повідомляє CNN.

Зазначається, що рада проголосувала за ініціативу одноголосно. Законопроект передбачає заборону на продаж і дистрибуцію електронних сигарет в Сан-Франциско компаніям, які не отримали сертифікат про безпеку від Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA).

Агентство відзначає, що на сьогоднішній день ні в кого немає такого сертифіката. Заборона поширюється на продажу в звичайних магазинах, а також покупки онлайн з адресою доставки в Сан-Франциско. Указ також стосується ароматизованих тютюнових виробів. При цьому не забороняється використовувати вейпи особам старше 21 року.

"Це вирішальний крок, який допоможе застерегти дітей в Сан-Франциско від нікотинової залежності", - заявив міський прокурор Денніс Еррера. Міська влада назвала популярність вейпів серед молоді однією з основних причин появи цього законопроекту.

Критики стверджують, що такий крок може зашкодити бізнесу. Штаб-квартира одного з провідних виробників електронних сигар Juul Labs розташована в Сан-Франциско.

Нагадаємо, дослідження виявили, що вейпінг принаймні на 95% менш шкідливий, ніж куріння, проте 44% відсотки курців помилково вважають, що він так само шкідливий. Такого висновку дійшли британські експерти в галузі суспільної охорони здоров'я "Public Health England" (PHE).

Відео Сан-Франциско стало першим містом у світі, де заборонили продаж електронних цигарок

Їх від сьогодні не можна навіть замовляти в онлайн-магазинах. Міська влада пояснює це турботою за молоде покоління, які масово починають курити електронні цигарки, вважаючи їх безпечнішими. Власне, нетютюнові цигарки можна купляти, як і раніше.  

Сан-Франциско стало першим містом у світі, де заборонили продаж електронних цигарок

Залиште свій коментар

Вибір редакції