Санкції проти РФ були успішними і тому посилюватимуться – міністр фінансів США

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Американці готові розглядати нові галузі російської економіки, котрі потраплять під обмеження.

Політика санкцій щодо Росії довела свою ефективність, тому вона буде продовжена. На цьому наголосив міністр фінансів США Стівен Мнучін під час слухання бюджетних питань у Палаті представників Конгресу.

"Санкції – дуже важливий інструмент. Я вважаю, що ми дуже ефективно використовували їх проти Росії, ми продовжимо використовувати їх проти Росії у зв'язку з її неналежною поведінкою, щоб змінити цю поведінку", - сказав керівник Мінфіну.

ВідеоПрезидент США подовжив санкції проти РФ ще на рік

Заява Трампа з'явилася на сайті Білого дому. Через агресію Росії в Україні санкції вперше ввів попередній президент США Барак Обама ще у березні 2014 року. З тих пір указ регулює економічну політику Вашингтона стосовно Москви. 

Президент США подовжив санкції проти РФ ще на рік

Конгресмен від республіканської партії Кристофер Стюарт запропонував Мнучіну розглянути обмеження щодо російської металургії і гірничодобувної промисловості, адже санкції на цьому напрямку досі не використовувалися Вашингтоном. Також депутати звернули увагу на російські компанії, що займаються видобутком калійних солей. У відповідь міністр заявив, що всі пропозиції ретельно вивчаються. "Ми не коментуємо майбутні санкції, але я можу запевнити вас, що моє відомство розгляне ваш запит, ми ставимося до цього дуже серйозно", - запевнив урядовець.

Раніше цього ж дня президент Росії Володимир Путін назвав запроваджені Заходом санкції проти РФ "незаконними" і обурився втручанням в справи інших країн. "Будь-які санкції, якщо вони законні, вони повинні бути санкціоновані Радою безпеки ООН. А цього немає, отже, вони незаконні", - вважає Путін.

Залиште свій коментар

Вибір редакції