У Конгресі США відчувається втома від санкцій проти Росії – сенатор

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Однак члени Конгресу досі хочуть покарати Росію за втручання у внутрішню політику інших країн.

Американські конгресмени поступово відчувають "втому" від постійних законопроектів, які мають на меті накласти нові санкції проти Росії.

Про це агентству Bloomberg розповів сенатор-республіканець Марко Рубіо.

"У ці дні ми стикаємося з невеликою втомою від санкцій. Сподіваюся, ми зможемо залучити більше людей", - зазначив він.

Водночас, агентство зазначає, що конгресмени досі прагнуть покарати Росію за можливе втручання в американські вибори, а також у внутрішню політику інших країн, але вони не можуть ніяк домовитися про конкретні заходи. Ситуацію погіршує також і можливість нашкодити економіці США унаслідок введених санкцій, а також розкол у Конгресі, оскільки у Сенаті є більшість республіканців, а у Палаті представників – демократів.

Сенатор від Демократичної партії Марк Уорнер зазначив, що інтерес до санкцій проти РФ може зрости після оприлюднення результатів розслідування спецпрокурора Мюллера.

"Санкції - це палиця з двома кінцями. Тому нам дійсно необхідно зробити крок назад і оцінити, де ми зараз перебуваємо і що ми можемо зробити", - підкреслив сенатор-республіканець Рон Джонсон.

Нагадаємо, 3 квітня стало відомо, що сенатори обох партій США - і демократи, і республіканці - підготували новий пакет санкцій проти Росії, спрямований на те, щоб убезпечити країну від втручання Росії у вибори.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції