Санкції США проти Ірану порушують міжнародний баланс - Ердоган

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент Туреччини переконаний, що санкції проти Ірану повертають світ до імперіалістичного порядку.

Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган вважає, що санкції США проти Ірану порушують міжнародний баланс та повертають світ до імперського порядку.

Про це повідомляє Hurriyet.

«Ці санкції - це кроки, що руйнують рівновагу світу, до якої належать міжнародне право та міжнародна дипломатія», - сказав Ердоган.

Президент Туреччини переконаний, що санкції проти Ірану повертають світ до імперіалістичного порядку.

«Ми не хочемо жити в імперському світі. Ми не хочемо жити в світі з імперіалістичним тиском. Ми прагнемо до такого світоустрою, де люди живуть у мирі, працюють у мирі», - сказав він.

Ердоган запевнив, що ці питання порушуватимуться під час його візиту до Парижа, запланованого на 10-11 листопада.

ВідеоУ США проти Ірану запровадили найжорсткіші за всю історію санкції

Дональд Трамп повернув обмеження, які скасував в обмін на скорочення іранської ядерної програми попередній американський президент Барак Обама. Це санкції на експорт нафти, міжнародні перевезення і банківську сферу. 

У США проти Ірану запровадили найжорсткіші за всю історію санкції

Нагадаємо, що раніше набули чинності всі санкції США, які були скасовані раніше, після підписання Іранської ядерної угоди. 

Нагадаємо, на початку травня 2018 року Трамп оголосив про вихід з ядерної угоди з Іраном, укладеної в 2015 році разом з Росією, Китаєм, Великою Британією, Францією і Німеччиною. Також було оголошено про відновлення дії санкцій проти Тегерана, котрі, згідно з планом дій, знімалися в обмін на закриття ядерної програми.

Залиште свій коментар

Вибір редакції