Санкції зберігаються: Трамп хоче значних кроків денуклеаризації КНДР

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент зазначив: "Не думаю, що вони (КНДР - ред) чинять опір, думаю, вони хочуть щось зробити".

США будуть зберігати санкції проти КНДР до тих пір, поки Пхеньян не зробить значущі дії в області денуклеаризації, заявив президент Дональд Трамп.

"Як ви знаєте, санкції зберігаються в повному обсязі. Я не відміняв санкцій. Я був би радий, якщо б зміг. Але для того, щоб піти на це, треба, щоб було зроблено щось значуще другою стороною (КНДР - ред)", - сказав Д. Трамп журналістам перед зустріччю у Вашингтоні з канцлером Австрії Себастьяном Курцем.

Президент зазначив: "Не думаю, що вони (КНДР - ред) чинять опір, думаю, вони хочуть щось зробити".

Д. Трамп нагадав, що 27-28 лютого в Ханої стоїться його друга зустріч з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином і висловив надію на досягнення конкретних результатів.

"Ми будемо два дні зустрічатися з головою Кімом, думаю, ми багато чого досягнемо", - сказав він, зазначивши, що, на його думку, ця зустріч буде не останньою.

ВідеоТаки роззброюється: у КНДР проводять демонтаж будівель на ракетному полігоні

Американські експерти вивчили супутникові знімки ракетного полігону Сохе у КНДР. Кажуть, будівлю, яку використовували для складання ракет-носіїв, демонтовують. Окрім того, зносять і розташований поруч майданчик для випробувань двигунів ракет. 

Таки роззброюється: у КНДР проводять демонтаж будівель на ракетному полігоні

Він висловив сподівання, що його другий саміт з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином, запланований на 27-28 лютого в Ханої (В'єтнам), буде "дуже цікавим". Зате він не поділився деталями, чого він очікує від переговорів.

"Я з нетерпінням чекаю, коли побачусь з головою Кімом (лідером КНДР – ред.), і я думаю, що з цього багато чого вийде. Ми мали грандіозний перший саміт – він дійсно розтопив лід, і багато чого сталося за його результатами, в тому числі хороші відносини", - резюмував президент США.

Залиште свій коментар

Вибір редакції