Трамп знову назвав американське видання "ворогом народу"

Дата публікації
Перегляди
433
Трамп знову назвав американське видання "ворогом народу"

Associated Press

Трамп не написав, чому він так вважає.

Президент США Дональд Трамп назвав "ворогом народу" видання The New York Times.

"Публікації в New York Times є неправдивими. Вони є справжнім ворогом народу!"- написав Трамп.

Щоправда, американський президент не уточнив хід своїх думок. Додамо, що це американська газета часто критикує політика.

У газеті відповіли на критику Трампа і додали, що це - небезпечне фейкове твердження. Мовляв, її використовують диктатори і тирани.

«Безрозсудно це чути від людини, чий офіс має широкі повноваження боротися або ув'язнювати ворогів нації", - підкреслили в газеті.

Раніше американський президент публічно назвав телеканал CNN "ворогом народу", а його ведучого, Джима Акосту – грубіяном

Нагадаємо, що американський президент Дональд Трамп веде тривалу війну зі ЗМІ, які не підтримують і не схвалюють його позиції. Телеканал CNN і його репортер Джим Акоста стали об'єктами претензій Трампа ще до моменту його інавгурації.

Раніше близько 350 американських видань з майже усіх куточків Сполучених Штатів у четвер, 16 серпня, опублікували редакційні матеріали, в яких засудили постійні напади на вільну пресу з боку Трампа. Акція була ініційована газетою The Boston Globe. До неї приєдналися як регіональні, так і загальнонаціональні газети.