Трамп знову назвав американське видання "ворогом народу"

Дата публікації
Перегляди
433
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Трамп знову назвав американське видання "ворогом народу"

Фото: Associated Press

Трамп не написав, чому він так вважає.

Президент США Дональд Трамп назвав "ворогом народу" видання The New York Times.

"Публікації в New York Times є неправдивими. Вони є справжнім ворогом народу!"- написав Трамп.

Щоправда, американський президент не уточнив хід своїх думок. Додамо, що це американська газета часто критикує політика.

У газеті відповіли на критику Трампа і додали, що це - небезпечне фейкове твердження. Мовляв, її використовують диктатори і тирани.

«Безрозсудно це чути від людини, чий офіс має широкі повноваження боротися або ув'язнювати ворогів нації", - підкреслили в газеті.

Раніше американський президент публічно назвав телеканал CNN "ворогом народу", а його ведучого, Джима Акосту – грубіяном

Нагадаємо, що американський президент Дональд Трамп веде тривалу війну зі ЗМІ, які не підтримують і не схвалюють його позиції. Телеканал CNN і його репортер Джим Акоста стали об'єктами претензій Трампа ще до моменту його інавгурації.

Раніше близько 350 американських видань з майже усіх куточків Сполучених Штатів у четвер, 16 серпня, опублікували редакційні матеріали, в яких засудили постійні напади на вільну пресу з боку Трампа. Акція була ініційована газетою The Boston Globe. До неї приєдналися як регіональні, так і загальнонаціональні газети.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
433
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація