Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Симптоми хіматаки у Сирії проявилися у півтисячі пацієнтів - ВООЗ

Симптоми хіматаки у Сирії проявилися у півтисячі пацієнтів - ВООЗ

Організація вимагає повного доступу до місця атаки для допомоги постраждалим.

Близько 500 пацієнтів лікарень та госпіталів проявили симптоми враження хімічними речовинами після атаки сил Асада у Східній Гуті.

Про це повідомили у Всесвітній організації охорони здоров'я.

"Згідно з повідомленнями партнерів Health Cluster під час обстрілу міста Дума в суботу (7 квітня - ред.) приблизно 500 пацієнтів подалися до медичних закладів з ознаками та симптомами, що відповідають впливу токсичних хімікатів. Зокрема, були ознаки сильного подразнення слизових оболонок, дихальної недостатності та порушення центральної нервової системи", - йдеться у повідомленні.

У ВООЗ вимагають забезпечення повного доступу до місця, де зафіксовано атаку хімічною зброєю, для того, аби надати допомогу усім, хто постраждав внаслідок удару. 

В організації нагадали, що серед 70 загиблих внаслідок атаки у 43 осіб спостерігалися ознаки враження хімзброєю, що, ймовірно, призвело до смерті.

Відео Росія знову ветувала резолюцію ООН щодо хімічної атаки сирійського міста Дума

Що робити з Путіним та Асадом, годину тому обговорювали на черговому засіданні Радбезу ООН, а до цього це ж питання вирішували світові лідери одне з одним. Дональд Трамп, Тереза Мей та Емануель Макрон заявили, що на цю атаку треба відповісти. 

Росія знову ветувала резолюцію ООН щодо хімічної атаки сирійського міста Дума

Нагадаємо, минулих вихідних проурядові війська Сирії, підтримувані Росією, почали новий наступ на території Східної Гути в околицях Дамаска. Метою сирійської влади стало місто Дума. 7 квітня одразу кілька правозахисних організацій, що працюють в регіоні, в тому числі й волонтерський рух "Білі каски", заявили, що в регіоні відбулася хімічна атака.

8 квітня президент США Дональд Трамп, коментуючи останній випадок застосування хімічної зброї в Сирії, безпосередньо звинуватив президента РФ Володимира Путіна і владу Ірану в прямій підтримці "звіра Асада" і пообіцяв, що за це "доведеться заплатити велику ціну".

Залиште свій коментар

Вибір редакції