Слідом за Китаєм США ратифікували Паризьку кліматичну угоду

Сполучені Штати посідають друге місце після КНР за кількістю викидів в атмосферу.

У суботу, 3 вересня, Сполучені Штати Америки слідом за Китаєм ратифікували Паризьку хартію по клімату.

Про це повідомляє Deutsche Welle з посиланням на агентство AFP.

Президент США Барак Обама і глава КНР подали відповідні документи в ООН.

Обама зазначив, що Паризька хартія - це "момент, коли ми вирішили врятувати нашу планету". Генсек ООН Пан Гі Мун привітав рішення обох країн.

Раніше, в листопаді 2015 року Обама оголосив: "США не тільки визнають свою роль в створенні проблеми глобального потепління, ми беремо на себе відповідальність, щоб щось з цим зробити".

Сполучені Штати посідають друге місце за кількістю викидів в атмосферу. Загалом Китай і США відповідальні за 38 відсотків шкідливих викидів.

Нагадаємо, наприкінці листопада – на початку грудня 2015 року Всесвітній саміт зі зміни клімату відбувся у французькому Парижі. Там підписали підсумкову угоду, яку експерти вже назвали історичною. Цей документ спрямований на скорочення викидів парникових газів. Згідно з документом, всі учасники, які підписали документ, – а це представники 196 країн – зобов'язуються скоротити викиди вуглекислоти в атмосферу. В угоді, зокрема, йдеться, що до 2020 року країни, що розвиваються, отримають 100 млрд доларів на рік для вирішення проблем клімату. Ці гроші їм нададуть інші держави, що підписали договір.

Крім того, учасники угоди зобов'язалися не дати атмосфері потеплішати більш ніж на 2 градуси Цельсія до 2100 року і зосередити зусилля на тому, щоб потепління не перевищило півтора градуси. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: