Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Служба безпеки Вірменії спростовує інформацію про озброєне повстання у Єревані

Служба безпеки запевняє, що правоохоронці діють відповідно до закону, забезпечуючи порядок та безпеку держави.

Ті, хто підтримують озброєних людей, які захопили поліцейську дільницю та взяли заручників, поширюють неправдиву інформацію про початок у Вірменії озброєного повстання та захоплення ще інших будівель. Про це йдеться у повідомленні Служби національної безпеки Вірменії.

"Група озброєних осіб захопила поліцейську дільницю і захопила заручників, погрожуючи їм насильницькими діями", - йдеться у повідомленні.

Служба національної безпеки повідомляє, що державні органи працюють у нормальному режимі, правоохоронці та служба безпеки діють відповідно до закону, забезпечуючи порядок та безпеку держави.

Наразі тривають перемовини із загарбниками.

"Ми запевняємо вас, що ця та інша нелегальна дія буде приборкана, а порушники будуть нейтралізовані та покарані відповідно до закону", - передає Служба безпеки Вірменії.

Зазначимо, у ЗМІ з'явилася інформація, що начальник поліції Осипян зайшов у дільницю для перемовин із загарбниками і, ймовірно, був теж взятий у заручники.

Зазначимо, озброєна група захопила у полон сім офіцерів поліції у дільниці. Одного із заручників евакуювали через гіпертонію.

Нагадаємо, у неділю, 17 липня, вранці озброєна група захопила поліцейську дільницю. Загарбники вимагають звільнити опозиціонера Жирайра Сефіляна. Його затримали у червні за обвинуваченням у зберіганні зброї.

Залиште свій коментар

Вибір редакції