Сьогодні виповнюється 100 років з дня трагедії "Титаніка"

Дата публікації
Перегляди
3115
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Сьогодні виповнюється 100 років з дня трагедії "Титаніка"

14 квітня минає рівно 100 років із дня загибелі "Титаніка" / Фото: National Geographic

На часі два судна прямують до місця, де покоїться остов судна, щоб вшанувати пам'ять загиблих у катастрофі.

У п'ятницю, 14 квітня виповнюється рівно 100 років з моменту загибелі "Титаніка". Це одна з найбільших морських катастроф в історії людства. Велика частина пасажирів, 1513людей, стали жертвами трагедії.

"Титанік" на момент спорудження був найбільшим пасажирським лайнером у світі. І вважався непотоплюваним. У квітні 1912 року "Титанік" вирушив з англійського порту Саутгемптон до Нью-Йорка в своє першу й останню подорож. Через чотири дні в північній частині Атлантики судно зіткнулося з айсбергом і затонуло.

До місця трагедії на часі слідують відразу два лайнери: один з Нью-Йорка, інший - з Саутгемптона. Вони повторюють маршрут "Титаніка". Як очікується, в суботу кораблі зустрінуться прямо над тим місцем, де покоїться остов судна і проведуть там пам'ятну церемонію.

Уламки "Титаніка" знаходяться під охороною Конвенції ЮНЕСКО про охорону підводної культурної спадщини від 2001 року. До цього моменту корабель не перебував під захистом Конвенції, оскільки вона застосовується до об'єктів, затонулих принаймні століття тому.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3115
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація