Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Справа Скрипаля: Росія звинуватила Британію у "грі з вогнем"

Посол від РФ заявив, що головна мета Лондона полягає в тому, щоб "дискредитувати та навіть делегітимізувати" Росію.

Росія звинуватила Велику Британію у вигадуванні "фейкової історії" та у веденні "гри з вогнем" у справі щодо отруєння екс-шпигуна в Солсбері.

На засіданні Ради Безпеки ООН посол від Росії Василій Небензя заявив, що головна мета Великої Британії полягає в тому, щоб "дискредитувати та навіть делегітимізувати" Росію необґрунтованими звинуваченнями", передає BBC.

Представник ООН від Британії Карен Пірс наголосила, що дії Лондона "піддаються будь-якій перевірці". Вона порівняла московські прохання взяти участь у розслідуванні із ситуацією, коли підпалювач розслідує пожежу, яку він сам і влаштував.

Карен Пірс
Reuters
Карен Пірс

Небензя заявив, що звинувачення були "жахливими та необґрунтованими", і стверджував, що Британія проводить "пропагандистську війну" проти Росії.

Карен Пірс, своєю чергою, звинуватила Росію в тому, що вона намагається підірвати міжнародні інституції, які зберегли світ в безпеці після Другої світової війни.

Тим часом представник США Келлі Каррі заявила, що Росія намагається використати Раду Безпеки "для політичних цілей", додавши: "Це не така тактика, яка підходить для цього органу".

14 березня прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей оголосила про висилку з країни 23 дипломатів РФ і про скасування візиту глави російського МЗС Сергія Лаврова до країни через отруєння в Солсбері колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля. У відповідь РФ оголосила персонами нон ґрата 23 британських дипломатів.

26 березня услід за Британією низка країн заявила про видворення російських дипломатів. Серед них - й Україна.

ВідеоОрганізація із заборони хімічної зброї відмовилась від допомоги Росії у розслідуванні отруєння Скрипаля

Лондон відразу сказав, що розслідувати злочин разом із його виконавцем - це збочена ідея. Проти долучення Росії також висловилась більшість учасників зустрічі в Гаазі. А експерти Організації, яка об'єднує майже 200 країн світу, вже найближчим часом пообіцяли передати Великій Британії свою доповідь.

Організація із заборони хімічної зброї відмовилась від допомоги Росії у розслідуванні отруєння Скрипаля

Залиште свій коментар

Вибір редакції