США остаточно вирішили скасувати санкції проти концерна російського олігарха Дерипаски Rusal

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Компанії виконали умови Мінфіну США.

Американська адміністрація налаштована вивести з-під санкцій російські компанії "Русал", En + і "Євросибенерго", оскільки вони виконали вимоги Мінфіну США і наразі не перебувають під контролем російського олігарха Олега Дерипаски.

Відповідну заяву поширив у четвер, 10 січня, міністр фінансів США Стівен Мнучін за підсумками зустрічі з членами Палати представників Конгресу, які раніше закликали переглянути рішення щодо скасування санкцій.

"En +," Русал" і "Євросибенерго" потрапили під санкції виключно тому, що велика їхня частка контролювалася і належала Дерипасці. Ці структури проходять значну процедуру реструктуризації, здійснюються зміни в керівництві, які обмежують контроль Дерипаски і істотно скорочують права його власності. Вони пообіцяли надати Мінфіну [США] безпрецедентний рівень транспарентності своєї діяльності, щоб гарантувати, що Дерипаска не відновить контроль над ними. У результаті ці організації більше не будуть підпадати під санкції", - зазначив Мнучін.

За його словами, "якщо ці компанії не виконають умови, то вони швидко відчують реальні наслідки, зокрема будуть відновлені рестрикції".

"Олег Дерипаска залишається під санкціями, його власність в США залишається заблокованою, всі компанії, які перебувають під його контролем, також залишаються під санкціями. Відповідно до CAATSA [закон "Про протидію супротивникам Америки за допомогою санкцій"] будь-яка особа, яка навмисно бере участь в угодах від імені Дерипаски або в угодах з ним, потрапить під вторинні санкції", - йдеться у заяві.

Як повідомлялося, США планували виключити концерн UC Rusal російського олігарха Олега Дерипаски із санкційного списку. Санкції також планують зняти з компаній En+ та "Євросибенерго". Головною вимогою для скасування санкцій є зменшення впливу Дерипаски на цей концерн. Самого ж олігарха це рішення не стосуватиметься – він і надалі перебуватиме у "чорному списку" Мінфіну США.

ВідеоУ Вашингтоні та Нью-Йорку заарештували два будинки Олега Дерипаски

Зробили це у рамках санкцій проти російського олігарха. Один з будинків - п'ятиповерховий таунхауз на Мангеттені - 10 років тому коштував Дерипасці понад 42 мільйони доларів. І сам Дерипаска нібито домовився, аби у цьому будинку із дітьми могла жити Дарія Жукова - колишня дружина його бізнес-партнера Романа Абрамовича. 

У Вашингтоні та Нью-Йорку заарештували два будинки Олега Дерипаски

Залиште свій коментар

Вибір редакції