Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США заарештували активи російського мільярдера Дерипаски - ЗМІ

Під арешт потрапили два будинки.

У США в рамках чинних санкцій проти РФ заарештували майно російського мільярдера Олега Дерипаски. Зокрема, будинки у Вашингтоні та на Манхеттені в Нью-Йорку.

Про це пише The New York Post з посиланням на джерело в Міністерстві фінансів США.

Також представники американського Мінфіну проводять переговори із Дерипаскою, аби він відмовився від деяких своїх бізнесових операцій у Європі, аби вони також не опинилися під санкціями.

Будинок в одному з престижних районів Нью-Йорка Дерипаска купив 2008 року за 42,5 млн доларів. Скільки коштують вашингтонські апартаменти, невідомо.

Нагадаємо, 6 квітня Міністерство фінансів США оголосило про новий раунд санкцій проти російських громадян, чиновників, компаній та державних фірм. До санкційного списку, зокрема, увійшли бізнесмени Олег Дерипаска, Сулейман Керімов, Кирило Шамалов та Віктор Вексельберг.

Уже в червні банки Швейцарії заблокували 1 млрд франків на особистих рахунках одного з найбагатших людей Росії - президента фонду "Сколково", голови ради директорів групи компаній "Ренова" Віктора Вексельберга.

Згодом Кіпр заморозив рахунки Дерипаски та Вексельберга на вимогу США.

ВідеоАмериканські спецслужби намагалися завербувати Дерипаску

Видання New York Times дізналося, що ФБРівці упродовж 2 років робили спроби переманити Олега Дерипаску. Заможного росіянина хотіли зробити інформатором. Та, зокрема, дізнатися про втручання Росії у президентські вибори у США. Натомість, Дерипасці обіцяли юридичну допомогу та отримання віз. Втім вербування успіхом не увінчалося. 

Американські спецслужби намагалися завербувати Дерипаску

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції