Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США повідомили Росію про свої плани стосовно Сирії

Американці продовжуватимуть військові дії до повної перемоги над ісламістами.

Держдепартамент США провів низку змін у структурах, які покликані формувати американську політику в Сирії. Так, було створено посаду представника держсекретаря із сирійського діалогу, котру обійняв екс-посол Сполучених Штатів в Іраку Джим Джеффрі.

Джоел Рейберн став спецпосланцем по Сирії. Обидва дипломати покликані сприяти "закінченню сирійського конфлікту".

Відео Україна, Сирія та ядерна зброя. Про що говоритимуть Трамп та Путін під час зустрічі

Зустріч Трампа і Путіна мало не зірвалася після чергового шпигунського скандалу. Після того, як спецпрокурор Мюллер, який розслідує втручання Росії у американські вибори, назвав 12 російських розвідників, які, по версії слідства, зламали комп'ютерну систему та викрали дані під час виборчої кампанії у США. Але для Трампа це не стало причиною скасовувати плани.

Україна, Сирія та ядерна зброя. Про що говоритимуть Трамп та Путін під час зустрічі

Разом із тим спецпредставник президента США в коаліції по боротьбі з тероризмом Бретт Макгерк заявив, що американці готуються до завершальної фази військової операції супроти "Ісламської держави". "Ми залишаємося в Сирії, увага приділяється остаточній перемозі над ІД. Ми поки ще не запустили остаточну фазу по боротьбі з "фізичним" халіфатом, це готується зараз", - пояснив Макгерк.

А помічник держсекретаря у справах Близького Сходу Девід Саттерфілд заявив, що інформація про продовження участі США у військовій операції в Сирії вже передана Кремлю. "Що стосується більш широких питань про збереження присутності США в Сирії – ми там для перемоги, остаточної перемоги над ІД. І цей посил президент Трамп передав президенту Путіну", - сказав Саттерфілд.

Фотогалерея Терористи "Ісламської держави" показали кадри розбитого в Сирії російського військового вертольота (5 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції