США ввели санкції проти співробітників слідчих органів Росії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Держдеп звинуватив двох співробітників слідчого комітету в Сургуті у катуванні адептів "Свідків Єгови".

США запровадили санкції проти двох керівників Слідчого комітету в Сургуті.

Про це повідомили у пресслужбі Держдепу.

"Департамент оголосив про введення санкцій проти Володимира Петровича Єрмолаєва, глави Слідчого комітету в місті Сургут, Росія, і Степана Володимировича Ткача, старшого слідчого в Слідчому комітеті Сургута, Росія відповідно до федеральних законів США про асигнування", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, співробітникам СК та їхнім найближчим родичам забороняється в'їзд до США.

За даними Департаменту, Єрмолаєв і Ткач порушили права щонайменше семи членів організації "Свідки Єгови", визнаної в РФ екстремістською, та застосовували до них тортури, "удари струму, удушення до знепритомнення, витончене побиття".

Крім цього, в організації заявили, що адептів нібито в голому вигляді обливали водою і не надали їм адвоката.

"Росія повинна припинити свою несправедливу кампанію проти Свідків Єгови і негайно звільнити понад 200 осіб, яких вона ув'язнила за здійснення свободи віросповідання чи віри. Ми також закликаємо російські органи влади припинити культуру безкарності під тортурами та притягнути до відповідальності посадових осіб за зловживання, зокрема за вчинені проти свідків Єгови в Сургуті", - додали у Держдепі.

Нагадаємо, 26 серпня набув чинності другий пакет санкцій США проти Російської Федерації, пов'язаний з отруєнням колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля та його дочки. Документ був підписаний президентом США Дональдом Трампом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції