Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, коли ЦВК зареєструє Путіна кандидатом у президенти РФ

Раніше штаб Путіна приніс у ЦВК 315 тис. підписів виборців на підтримку кандидата.

ЦВК Росії у вівторок прийме рішення про реєстрацію Володимира Путіна кандидатом на пост президента РФ. Відповідне питання внесене до порядку денного засідання Центрвиборчкому, яке відбудеться 6 лютого.

Про це пише Інтерфакс.

Раніше штаб Путіна приніс у ЦВК 315 тис. підписів виборців на підтримку кандидата, з яких були відібрані для перевірки 60 тис. Відповідно до закону, для реєстрації кандидата необхідно, щоб недійсних підписів було не більше 5%.

7 лютого ЦВК розгляне питання про реєстрацію ще трьох кандидатів у президенти. Результати перевірки підписних листів ще двох кандидатів будуть оголошені у вівторок. Планується, що питання про реєстрацію їх як кандидатів буде розглянуто Центрвиборчкомом 8 лютого.

На початковому етапі про своє бажання балотуватися в президенти РФ заявляли 70 претендентів від 24 партій і 46 самовисуванців. Надалі заходи по висуненню змогли провести 22 кандидати від політичних партій та 15 самовисуванців. 36 кандидатів подали в ЦВК документи для висунення, а після їх розгляду до збору підписів змогли приступити 16 кандидатів.

У даний момент зареєстровано лише два кандидати від парламентських партій, за законом їм не потрібно було збирати підписи на свою підтримку.

Таким чином, на даний момент в президентській гонці продовжують брати участь вісім людей. Відповідно до законодавства, в термін до 10 лютого ЦВК має зареєструвати всіх кандидатів на пост президента, саме їхні імена будуть фігурувати у виборчих бюлетенях на виборах 18 березня.

ВідеоПутін з оточенням зосередились на збереженні "російського трильйону" – Піонтковський

Ескалації конфлікту в Україні з боку Росії чекати не варто, вважає російський політолог Андрій Піонтковський. На думку публіциста, російська влада нині занадто опікується збереженням закордонних активів і не робитиме нічого, що б могло вплинути на їхні статки.

Путін з оточенням зосередились на збереженні "російського трильйону" – Піонтковський

Раніше повідомлялося, що в Росії пройшли акції протесту опозиційного політика Олексія Навального - "Страйк виборців", метою якого є переконати виборців не ходити на вибори президента РФ у березні. У більшості міст акції були неузгоджені з владою. Прес-секретар Навального Кіра Ярмиш повідомила, що за минулий тиждень поліція прийшла до 78 з 84 регіональних штабів. Поліцейські проводили обшук, щоб вилучити листівки та інші матеріали за" заклики до несанкціонованого мітингу".

Залиште свій коментар

Вибір редакції