Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, коли в США може закінчитися вільний Інтернет

Інтернет-провайдери мають повідомляли споживачам, що вони блокують або сповільнюють певний вміст.

Федеральна комісія з питань комунікацій США оголосила рішення про скасування правил "мережевого нейтралітету" 11 червня, що надасть можливість провайдерам вводити додаткову плату та ускладнювати доступ до певного контенту.

Про це інформує Reuters.

Нові правила відкривають провайдерам широкі повноваження щодо того, який доступ споживачі матимуть до Інтернету.

Раніше було ухвалене рішення про скасування правил так званого відкритого Інтернету, які були запроваджені в 2015 році. Вони, зокрема, забороняли постачальникам блокувати або сповільнювати доступ до контенту, а також нараховувати додаткову плату для споживачів за певний вміст. Правила мали на меті забезпечити безкоштовний і відкритий доступ до Інтернету, надавати споживачам рівний доступ до веб-контенту та заблокувати провайдерам можливість просувати контент, якому вони віддають перевагу.

Згідно з новими правилами, інтернет-провайдери мають повідомляли споживачам, що вони блокують або сповільнюють певний вміст або пропонують платний "швидкісний доступ".

Таке рішення викликало масові протести серед американського населення, після чого прокурори з 22 штатів подали позов, щоб заборонити зміну правил на користь інтернет-провайдерів. Крім того, Сенат США наступного тижня може винести це питання на голосування, яке має вирішити, затвердити чи скасувати рішення Федеральної комісії з питань комунікацій США.

Нагадаємо, що раніше Таганський суд Москви задовольнив позов Роскомнадзору, постановивши заблокувати месенджер Telegram на території Росії. Компанія відмовляється надавати ключі ФСБ про розшифрування повідомлень. Російські провайдери почали блокувати доступ до месенджера Telegram на території Росії. Проте перші спроби стали невдалими: у Росії заблокували тисячі електронних адрес, але Telegram продовжував працювати.

Згодом користувачі Інтернету в Росії повідомили про проблеми з доступом до сайту Google

Залиште свій коментар

Вибір редакції