Суд підтвердив, що Олексій Навальний перебуває в ВК-2 у Володимирській області

Дата публікації
Перегляди
346
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Суд підтвердив, що Олексій Навальний перебуває в ВК-2 у Володимирській області

Фото: Associated Press

Суд попросив начальника ВК-2 в Покрові забезпечити участь Навального в судовому засіданні. ФСВП не підтверджувала, що Навальний перебуває в цій колонії.

12 березня російського політика Олексія Навального відвезли із СІЗО-3, що в Кольчугіно Володимирської області, у невідомому напрямку. 15 березня стало відомо, що опозиціонера перевезли в виправну колонію у Володимирській області.

Про це повідомив юрист Навального Іван Жданов.

235-й гарнізонний суд в Москві попросив начальника ВК-2 в місті Покров Володимирської області забезпечити участь Олексія Навального в судовому засіданні, яке призначене на 16 березня, "за допомогою відеоконференц-зв'язку". На цьому засіданні буде розглянута скарга захисту Навального на бездіяльність слідства у зв'язку з отруєнням опозиціонера.

Лист було направлено 1 березня, коли Навальний перебував в СІЗО в місті Кольчугіно у Володимирській області.

Раніше російські ЗМІ повідомляли, що Навального, засудженого на два з половиною роки ув'язнення, з СІЗО в Кольчугіно перевели в ВК-2 в Покрові. Тоді адвокат опозиціонера Ольга Михайлова сказала, що співробітники колонії не змогли підтвердити або спростувати, що Навального перевели в ВК-2. Про те, що Навального готуються перевести до виправної колонії в Покрові, ЗМІ повідомляли ще в лютому, але офіційно це не підтверджували. ФСВП не надає ніякої інформації про те, де перебуває політик.

Виправна колонія №2 в Покрові - режимна, так звана червона колонія, тобто виправна установа, в якомій адміністрація повністю контролює ув'язнених. Фонд боротьби з корупцією (ФБК) в березні випустив відео про цю колонії. У записі серед іншого стверджується, що в колонії б'ють ув'язнених, в тому числі відразу після прибуття в установу.

Нагадаємо, що:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
346
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація