Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд в Іспанії видав міжнародний ордер на арешт очільника Каталонії

Окрім Пучдемона, суд Іспанії видав ордер на арешт ще чотирьох його союзників.

Суд в Іспанії видав міжнародний європейський ордер на арешт відстороненого Мадридом глави уряду Каталонії Карлеса Пучдемона.

Про це інформує ВВС.

Окрім Пучдемона, суд Іспанії видав ордер на арешт ще чотирьох його союзників, які також виїхали до Бельгії.

П'ятеро колишніх політиків у четвер не з'явилися на засідання Верховного суду в Мадриді, в ході якого група інших колишніх членів регіонального уряду була взята під варту.

ВідеоСуд у Мадриді взяв під варту вісьмох екс-урядовців Каталонії

Фотогалерея Зі свічками проти "окупантів": сепаратисти у Каталонії вийшли на новий мітинг (12 фото)

Ще одного колишнього члена уряду, Санті Вілу, пізніше відпустили на свободу під заставу в 50 тис. євро. Віла подав у відставку ще до проголошення незалежності Каталонії.

Заарештованих міністрів звинувачують у заколоті, підривній діяльності і розтраті державних коштів. У разі визнання їх винними у спробі заколоту їм загрожує до 30 років позбавлення волі.

Нагадаємо, раніше депутати парламенту Каталонії проголосували за проголошення незалежності від Іспанії. Мадрид слідом за цим рішенням відсторонив від роботи виконавчу владу Каталонії, розпустив регіональний парламент. Водночас  уряди багатьох країн висловилися у підтримку цілісності Іспанії, а голова Європарламенту Антоніо Таяні заявив, що "ніхто і ніколи" не визнає регіон, який вирішив оголосити про своє відокремлення від країни, самостійною державою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції