Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп має просувати мир в Україні, але не на умовах Путіна - The Washington Post

Після того, як вона підіграла Росії в Сирії, адміністрація Трампа знову ризикує повторити свою помилку в Україні, - пише видання.

Американські ЗМІ застерігають президента США Дональда Трампа від можливої помилки у спілкуванні з російським президентом Володимиром Путіним. Йдеться про активну позицію Москви з просування власної ініціативи щодо миротворців на Донбасі, аби закріпити там російську присутність.

Про це пише The Washington Post.

"Після того, як підіграла Росії в Сирії, адміністрація Трампа знову ризикує повторити свою помилку в Україні, навколо якої розігріваються дипломатичні дискусії щодо російської ініціативи. План Москви – легітимізувати своє вторгнення та контроль над частинами двох східних областей України, затягнувши президента Трампа ще в одну погану угоду", - пише видання.

Це знайомий шаблон Путіна, наголошують в публікації. Він "використовує свої війська для посилення боїв на місцях, а потім зближається із Заходом із пропозицією, яку продає як деескалацію конфлікту". Втім, якщо поглянути детально, то пропозиції Путіна щодо миротворців на сході України "дійсно розроблені таким чином, щоб розділити його супротивників і закріпити свої переваги", зазначає The Washington Post.

ВідеоСпостереження чи допомога: чого очікувати Україні від появи миротворців ООН на Донбасі

З одного боку, російська пропозиція полягала в тому, щоб розгорнути ці миротворчі сили вздовж лінії зіткнення на Донбасі, нагадує видання. З точки зору українського уряду, це просто спроба Путіна закріпити реальну ситуацію, яку створила Росія на місцях.

Путін повторює свою сирійську стратегію, коли йшлося про дипломатичні розмови зі США в Кабукі для того, щоб виграти час для консолідації військових зусиль, від яких росіяни не відмовляться.

Також Трамп і Путін поспілкувались 21 листопада, обговоривши, "як досягти міцного миру в Україні"

"Трамп повинен просувати цей мир, але не на умовах Путіна", - резюмує видання.

Залиште свій коментар

Вибір редакції