Трамп назвав головну проблему для нацбезпеки США

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Весь світ сміявся над тупістю американських імміграційних законів, - вважає Трамп.

Американський президент Дональд Трамп переконаний, що нелегальна міграція є головною проблемою для національної безпеки США. Також він розкритикував закони, які діяли в країні десятиліттями.

Про це він написав у власному Twitter.

"Нелегальна імміграція є головною проблемою національної безпеки", - переконаний американський лідер.

На його думку, в Сполучених Штатах Америки десятиліттями "велися ігри", а весь світ "сміявся над тупістю наших (американських – ред.) імміграційних законів». Американський президент також розкритикував демократів, дорікнувши їм за відстоювання ідеї відкритих кордонів та скасування міграційно-митної служби, що, на його думку, сприяло підвищенню рівня злочинності.

"Ми повинні розумнішати й нарешті робити те, що треба зробити для безпеки й охорони нашої країни!" – резюмував Трамп.

ВідеоУ США протестують проти скасування програми захисту молодих іммігрантів

Президент США Дональд Трамп не полишає ініціативи посилити безпеку південного кордону Сполучених Штатів з Мексикою, щоб припинити потоки нелегальних мігрантів, для чого хоче залучити Міністерство оборони країни.

Нагадаємо, за попередніми підрахунками, загальні витрати на "стіну" перевищать $ 33 млрд протягом наступного десятиліття. Раніше блог американського президента став першим публічним підрахунком витрат США на будівництво стіни із Мексикою, про яку Трамп заявляв ще під час передвиборної кампанії.

Після інавгурації Трамп заявив, що для початку будівництва будуть використовуватися кошти американських платників податків, а згодом Мексика сама все відшкодує.

Раніше обидві палати Конгресу прийняли, а президент затвердив закон про бюджетні витрати США на 2018 фінансовий рік. У документі передбачене безпрецедентно високе фінансування оборонних потреб Пентагону в сумі близько $ 700 млрд.  Натомість замість $ 25 млрд, які Трамп хотів отримати на будівництво стіни на кордоні з Мексикою, бюджет має лише $ 1,6 млрд. Для перерозподілу фінансування необхідне затвердження Конгресу США.

Вибір редакції