Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп незабаром оголосить нове мито на китайські товари вартістю 200 млрд доларів - ЗМІ

Рішення можуть оголосити вже найближчими днями.

Президент США незабаром може оголосити введення мита на товари з Китаю вартістю 200 мільярдів доларів.

Про це повідомляє WSJ, передає CNN.

Сполучені Штати введуть нове мито на китайські товари вартістю 200 мільярдів доларів, аби збільшити тиск на азійську країну перед запланованими переговорами на високому рівні. Мито складатиме 10%. 

У США обурені тим, що Китай змушує американські компанії змінювати технологію ведення бізнесу у своїй країні. Проте будь-які нав'язування мит можуть спричинити подальше зростання напруженості в торгівлі між Штатами та Китаєм. 

У Білому домі заявили виданню CNN, що США продовжать вживати усіх заходів, аби протидіяти несправедливій торговельній грі Китаю. Офіційно інформацію щодо нових мит можуть оприлюднити вже в понеділок, 17 вересня, або вівторок. 

Мито може бути накладене на тренажери для фітнесу, посудомийні машини, а також приправи для їжі.

Конфлікт поміж Китаєм та США загострюватиметься, адже адміністрація Трампа хоче отримати мито на китайські товари вартістю 200 млрд доларів. Раніше президент Трамп погрожував застосувати мито практично до всього, що Китай продає Сполученим Штатам. Китайський імпорт товарів та послуг у Сполучені Штати минулого року склав майже 524 мільярди доларів.

Дві найбільші економіки світу замикаються у торговельній суперечці через звинувачення Вашингтона в тому, що Китай використовує спекулятивну тактику, спрямовану на витіснення технологічного панування Сполучених Штатів. Також йдеться і про кіберкрадіжки і вимоги, щоб американські компанії передавали комерційні секрети в обмін на доступ на китайський ринок.

Залиште свій коментар

Вибір редакції