У США ввели нові санкції проти Китаю та РФ через співпрацю з КНДР

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Під санкції потрапила технічна компанія.

Сполучені Штати Америки запровадили санкції проти китайської технічної компанії, її північнокорейського генерального директора та російського дочірнього підприємства, звинувачуючи їх у незаконному фінансуванні Північної Кореї.

Про це повідомляє Reuters.

Нові санкції спрямовані на китайську компанію Yanbian Silverstar Network Technology Co, її північнокорейську виконавчу компанію Jong Song Hwa та російську "дочки" Volasys Silver Star. Китайську фірму підозрюють у зв'язку із Департаментом промисловості боєприпасів керівної партії Північної Кореї, яка контролює програми балістичних ракет.

Міністр фінансів США Стівен Мнучін у своїй заяві зауважив, що обмеження покликані зупинити потік нелегальних доходів КНДР.

"Ці дії спрямовані на те, щоб зупинити потік нелегальних доходів Північної Кореї від закордонних компаній, що  ховаються за фірмами, псевдонімами та громадянами третіх сторін", - сказав  Мнучін.

Також він закликав компанії у всьому світі "вживати запобіжних заходів для того, щоб не використовувати працівників Північної Кореї для технологічних проектів".

Нагадаємо, що постпред США при ООН Ніккі Гейлі заявила, що Росія видала дозволи на роботу на своїй території кільком тисячам громадян КНДР і тим самим порушила санкційні резолюції РБ ООН щодо КНДР.

ВідеоСША накладатимуть санкції на людей та компанії за втручання у вибори

Санкції за втручання у вибори. Президент США Дональд Трамп підписав наказ, що передбачає покарання для іноземців, які втручаються у процес волевиявлення американців. Це стосується і людей, і компаній. Каратимуть за хакерські атаки на виборчі системи, пропаганду або витік конфіденційної інформації політичного характеру. Санкції передбачають замороження активів, обмеження доступу до американських фінансових установ та заборону американських інвестицій у компанії з чорного списку. 

США накладатимуть санкції на людей та компанії за втручання у вибори

Залиште свій коментар

Вибір редакції