Трирічна дитина померла, поки її возили з лікарні до лікарні

Трирічна дитина померла, поки її возили з лікарні до лікарні

У машині "швидкої допомоги" не працював апарат штучного дихання

У Росії прокуратура почала розслідування смерті 3-річного хлопчика, якому не могли встановити правильний діагноз.

У Нижньому Тагілі в Росії від пневмонії помер трирічний хлопчик Савелій Гладиш. Як повідомили його батьки, 30 жовтня машина "швидкої допомоги" кілька годин возила хворого малюка з лікарні в лікарню, хлопчикові не змогли одразу встановити правильний діагноз.

У самій машині "швидкої допомоги" не працював апарат штучного дихання, який міг би допомогти дитині.

Хлопчик помер в той же день в одній з лікарень від пневмонії. У зв'язку із загибеллю Савелія, за зверненням його батьків, прокуратура Нижнього Тагілу почала перевірку.

"Під час перевірки, зокрема, буде дана оцінка діям лікарів, які займалися дитиною, - чи була їй надана необхідна допомога своєчасно і в повному обсязі", - сказала старший помічник прокурора Свердловської області Ольга Тетеріна.

За її словами, якщо в діях лікарів буде знайдено склад злочину, усі матеріали перевірки будуть передані для кримінального переслідування.

Раніше схожий випадок стався в одній з лікарень Дніпропетровська. Там після операції з видалення апендиксу померла трирічна дівчинка. Вона поступила до лікарні 25 травня, їй встановили діагноз "гострий апендицит", але взяли на операцію лише тільки о шостій вечора 26-го травня.

За словами матері, майже добу на них не звертали уваги. Вона впевнена, що причиною смерті її дочки стала лікарська недбалість.

Читайте також:

4-річна дівчинка померла через небажання лікарів встановити діагноз

У Дніпропетровську трирічна дитина померла після видалення апендиксу

Замість операції на хребті лікарі видалили жінці здорову нирку

Російський лікар лікує важкохворих пацієнтів анекдотами

Повʼязані теми:

Наступна публікація