Twitter повертає сині позначки для користувачів-мільйонників

Twitter повертає сині позначки для користувачів-мільйонників

Фото: Associated Press

Популярна позначка знову з'явилася на сторінках деяких знаменитостей.

Соціальна мережа Twitter відновлює функцію синіх позначок для користувачів, які мають понад 1 мільйон підписників. Наразі її вже повернули Бейонсе, Гаррі Кейну, Річарду Осману і Вікторії Бекхем.

Про це інформує BBC

Також користувачі соцмережі, яка належить Ілону Маску, можуть отримати й золоту позначку, але за неї потрібно платити.  

Як відомо синя позначку спочатку створили, щоб автентифікувати користувачів. Це було потрібно, аби зупинити поширення підроблених облікових записів, які розповсюджують дезінформацію.  

У минулому році мережа Twitter запровадила послугу "Blue". Вона дозволила звичайним користувачам платити за позначку синього кольору, яку раніше могли отримати тільки знамениті персони. Нововведення призвело до того, що дехто вводив людей в оману, видаючи себе за зірок або аккаунт великого бренду. Тому компанія трохи видозмінила послугу й почала відділяти звичайних і відомих людей, які верифікували профілі, позначками різних кольорів. 

Раніше ми повідомляли про появу нової послуги Meta Verified у Facebook та Instagram з'явиться послуга. Вона дозволить користувачам верифікувати свої аккаунти. Синю позначку біля назви профілю зможуть отримати всі бажаючі, проте за гроші.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація