Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Бельгії пообіцяли вивчити ордер на арешт екс-глави Каталонії

Раніше Іспанія відправила Бельгії європейський ордер на арешт Пучдемона.

Прокуратура Бельгії отримала ордер на арешт екс-глави Каталонії Карлеса Пучдемона, спрямований у п'ятницю владою Іспанії.

Про це повідомляє агентство Associated Press.

"Я можу підтвердити, що ми дійсно отримали ордер на арешт", - заявив представник прокуратури Ерік Ван Дер Сипт. "Ми вивчимо його і передамо судді. Це може статися завтра, післязавтра або навіть і в понеділок. Ми не поспішаємо", - додав він.

ВідеоВісьмох колишніх міністрів Каталонії взяли під варту в Мадриді

Раніше Іспанія відправила Бельгії європейський ордер на арешт Пучдемона, який зобов'язує будь-яку країну-члена ЄС екстрадувати підозрюваного протягом 60 днів з моменту отримання запиту. Мадрид також просить про висилку чотирьох радників екс-глави Каталонії. В Іспанії їх обвинувачують у бунті, непокорі владі і розтраті громадських коштів.

Нагадаємо, раніше депутати парламенту Каталонії проголосували за проголошення незалежності від Іспанії. Мадрид слідом за цим рішенням усунув від роботи виконавчу владу Каталонії, розпустив регіональний парламент. У той же час уряди багатьох країн висловилися в підтримку цілісності Іспанії, а голова Європарламенту Антоніо Таяні заявив, що "ніхто і ніколи" не визнає регіон, який вирішив оголосити про своє відокремлення від країни, самостійною державою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції