У Бельгії всі цигарки почали продавати в однакових пачках

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На пакуванні відсутні будь-які логотипи.

Від початку цього року в Бельгії заборонено продавати цигарки, зокрема й електронні, в пачках із логотипами та рекламними текстами. Відтепер пакування для всієї продукції єдиного стандарту - зелено-коричневого кольору, без назви торгової марки. Вказані можуть бути лише назва товару, його тип та кількість сигарет, що містяться всередині.

Такі обмеження в Бельгії запровадили задля подальшого зменшення кількості курців. Про це повідомляє vrt.be.

Бельгія стала п'ятою країною в світі, де запроваджена така упаковка.

Водночас у Бельгії запрацювало ще одне нововведення в сфері боротьби з курінням. Зокрема, передбачається обов'язкове обладнання житлових приміщень Фландрії детекторами диму. Від 2013 року сповіщувачі диму є обов'язковими у всіх орендованих приміщеннях та у всіх новобудованих будинках. Зараз це розповсюджується на всі будинки в п'яти фламандських провінціях. Поширення правила на всі об'єкти нерухомості сталося через відносно велику кількість загиблих у пожежах вдома.

Однак ніяких перевірок не проводитимуть, щоб забезпечити дотримання цього правила. Наявність димових сповіщувачів також не стане умовою можливості отримати пожежну страховку.

Відео Що шкідливіше: цигарки чи кальян - експеримент "Сніданку"

Дим від кальяну вдесятеро шкідливіший за цигарковий. Такі дані на свої сторінці у Фейсбуку оприлюднила  очільниця МОЗу Уляна Супрун. Сніданок вирішив провести власний експеримент. Разом з експертом ми порівняли, скільки чадного газу залишається в легенях курця сигарет і курця кальяну. Що з цього вийшло - дивіться в сюжеті.  

Що шкідливіше: цигарки чи кальян - експеримент "Сніданку"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції