У Білорусі на акціях протесту затримали кількох журналістів

У Білорусі на акціях протесту затримали кількох журналістів

Всього затримали 400 учасників протестів.

У Білорусі під час акцій протесту 13 вересня затримали кількох журналістів. Тисячі білорусів п'ятий тиждень на вулицях борються за своє право на оновлення влади, яка у них не змінювалася вже 26 років, а новим символом протестів стала жінка.

Про це в Telegram-каналі повідомляв білоруський правозахисний центр "Весна".

За його даними, в Мінську затримані фотокореспонденти Олександр Васюковіч і Володимир Грідін. А також журналісти Калягін Ягор і Кандраценко Сергій.

Також відпущені після затримання днем журналісти каналу "Белсат" і видання "Наша Нiва" Артем Лява і Дмитро Панковець, а також головний редактор порталу dev.by Наталія Провалінська.

Раніше в білоруській столиці і деяких обласних центрах пройшли масові заходи в неділю. Кількість учасників акцій перевищило 150 тисяч осіб. У Мінську було затримано більше 400 учасників акції протесту.

Читайте також:

Відео Піти проти диктатури: як жінки та дівчата перетворилися на рушійну силу в Білорусі

Жіночі марші стали національною ознакою політичної революції в Білорусі. Не побоялася піти проти диктатури 72-річна Ніна Багінська - легендарна протестувальниця. Саме вона стала символом акцій, коли пройшлася перед омонівцями із червоно-білим прапором у руках та словами "Я гуляю". 38-річна Марія Колесникова цієї весни опинилася просто у вирі політичного протистояння й ще до виборів стала однією з головних опозиціонерок. Тисячі дівчат та жінок перетворилися на рушійну силу в країні Лукашенка. Детальніше – у сюжеті.

Піти проти диктатури: як жінки та дівчата перетворилися на рушійну силу в Білорусі

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів