Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Правоохоронці масово затримують координаторів акцій протесту.

У десятках міст Росії у суботу, 7 жовтня, відбуваються акції на підтримку арештованого опозиційного політика Олексія Навального.

Про це інформує "Meduza".

Проведення акцій заплановано у 80 містах Російської Федерації. У багатьох з них вони неузгоджені з тамтешньою владою.

Правоохоронці ще перед початком мітингів затримують активістів. Зокрема, до поліцейських відділків потрапили координатори штабів у Смоленську і Краснодарі, юрист штабу Навального у Петербурзі Денис Михайлов та активіст Михайло Сосін, координатор ставропольського штабу Іван Танський та активістка з Ростова-на-Дону Анастасія Шевченко.

Колеги організатора мітингу в Самарі Єгора Алашеєва підозрюють, що він також перебуває у міському управлінні МВС, бо чоловік взагалі не виходить на зв'язок.  

У Південно-Сахалінську опозиційний пікет зірвали "Комуністи Росії", внаслідок чого довелося змінити місце проведення акції.

Нагадаємо, що опозиціонер Олексій Навальний на суботу, 7 жовтня, анонсував масштабні акції протесту – цього дня президент РФ Володимир Путін відзначатиме свій 65-й день народження. З ювілеєм російського очільника привітала київська активістка Femen в образі Мерилін Монро. Оголена жінка залізла на декомунізований пам'ятник героям Жовтневої революції та заспівала пісню у виконанні Монро "Happy birthday, mr. president".

Фотогалерея У центрі Києва оголена активістка Femen з надгробком Путіна на спині, «привітала» його з 65-річчям (3 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції