У Франції через протести проти пенсійної реформи не працюють сім портів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше страйкарі блокували роботу наземного транспорту.

У Франції заблоковані кілька портів через страйк робітників проти запланованої пенсійної реформи. Досі блокувалася робота лише наземного громадського транспорту, повідомляє видання The Local.

Сім портів не працюють у нормальному режимі через блокування: деякі рейси були затримані, а деякі скасовані. Зокрема, це гавані Кале, Дюнкерк, Гавр, Руан, Нант-Сен-Назер, Ла-Рошель і Марсель.

Найбільше від страйку профспілок постраждали Гавр, Ла-Рошель і Марсель, де порти повністю заблоковані. Компанія Brittany Ferries скасувала рейси між Портсмутом і Гавром 15 і 16 січня. У Марселі поромна компанія Corsica Linea 17 січня скасувала рейси між Марселем і Корсикою. 

Слід зауважити, що деякі порти працюють у звичайному режимі. Адже профспілка, яка оголосила 72-годинний страйк співробітників громадського транспорту, не представляє інтереси портів.

Сотні тисяч мешканців Франції у четвер, 9 січня, вийшли на вулиці в усій країні, протестуючи проти запланованої президентом Еммануелем Макроном пенсійної реформи. Своєю чергою, Макрон оголосив, що пенсійна реформа, буде доведена до кінця. На його думку, вона забезпечить рівні права і гідний рівень пенсій. Страйки у Франції почалися ще торік. 

Відео 29 день, попри Різдво та Новий рік, тисячі французів мітингують проти пенсійної реформи

Цей день теж позначився сутичками з поліцією. Мітингарі намагалися блокувати автобусне депо, перед виїздом розвели багаття. Поліція застосувала сльозогінний газ, є заарештовані. Протести посилилися після новорічного звернення Еммануеля Макрона, в якому він заявив, що від пенсійної реформи уряд не відмовиться.  

29 день, попри Різдво та Новий рік, тисячі французів мітингують проти пенсійної реформи

Залиште свій коментар

Вибір редакції