У Франції на теледебатах переміг кандидат, який підтримує Путіна

У Франції на теледебатах переміг кандидат, який підтримує Путіна

Франсуа Фійон / Фото: Reuters

Колишній прем'єр вважає, що санкційна політика Заходу "провалилася".

Екс-прем'єр Франції Франсуа Фійон вийшов переможцем з теледебатів з колишнім главою МЗС Аленом Жюппе. Як відомо, 27 листопада пройде голосування, яке визначить кандидата від партії "Республіканці" на участь у президентських виборах.

Французький телеканал BFM повідомляє, що, за даними центру вивчення громадської думки Elabe, свої голоси Фійону готовий віддати 71% виборців серед консерваторів.

Жюппе отримав 28% підтримки консерваторів і правоцентристів. Згідно з аналізом думок всієї телеаудиторії, Фійон випереджає Жюппе з результатом 57% проти 41%.

Під час дебатів вони обговорювали необхідні реформи, а також зовнішню політику щодо РФ. Жюппе виступає за збереження санкцій проти Росії. Водночас Фійон висловився за скасування санкцій.

Колишній прем'єр вважає, що санкційна політика Заходу "провалилася", не давши нічого, "крім розорення європейських фермерів". Він поклав відповідальність за конфлікт на сході України на Київ і заявив, що готовий до співпраці з РФ щодо Сирії.

Жюппе висловився проти зближення з Володимиром Путіним, який "не припиняє говорити про холодну війну". Якби Жюппе переміг на виборах, то в переговорах з РФ наполягав на виконанні мінських угод і на неприйнятності анексії Криму.

Фото: ТСН.ua

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що Євросоюз може відкласти до весни введення безвізового режиму з Україною - до президентських виборів у Франції.

Повʼязані теми:

Наступна публікація