У Греції вперше від COVID-19 помер повністю вакцинований пацієнт

У Греції вперше від COVID-19 помер повністю вакцинований пацієнт

Фото: Associated Press

Померлий не мав інших захворювань і пройшов повну вакцинацію, кажуть лікарі.

У Греції зафіксували перший випадок смерті пацієнта, який пройшов повний курс вакцинації від коронавірусу. 

Про це в ефірі телеканалу Open, як повідомляє Lenta.ru, заявив директор відділення інтенсивної терапії лікарні "Папаніколау" Нікос Каправелос.

За словами лікаря, померлий не мав ніяких супутніх хронічних захворювань. "Це одне з виключень. Перша смерть з 13 тисяч", - зазначив Каправелос.

Лікар наполягає, що всі нещеплені громадяни "знаходяться у великій небезпеці". Каправелос не уточнив, яким саме препаратом був щеплений померлий. 

Відомо, що в Греції на сьогоднішній день схвалені вакцини Johnson & Johnson, Moderna, AstraZeneca і Pfizer.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, щодня в Греції фіксують близько трьох тисяч нових випадків коронавірусу.

Нагадаємо,  у США помер від наслідків COVID-19 хлопець у віці 28 років, який вважав пандемію коронавірусу  несправжньою, і вся його родина не наважувалася робити щеплення. 

Напередодні масштабні протести проти "ковід-паспортів" відбулись у Литві. Акцію влаштували навпроти парламенту і на неї зібралося близько 5 тисяч людей. У руках мітингувальники тримали прапори, запалювали  фаєри. Протестувальників обурило рішення уряду запровадити коронавірусні сертифікати для входу у кафе, магазини та громадський транспорт.

Новий смертоносний штам коронавірусу та мільйони за вакцинацію – Дайджест новини про COVID-19

Новий смертоносний штам коронавірусу та мільйони за вакцинацію – Дайджест новини про COVID-19

Повʼязані теми:

Наступна публікація