У Канаді кит убив рибалку, який врятував йому життя

За 15 років чоловік врятував понад два десятки ссавців.

Канадський рибалка Джо Голуетт загинув через кілька хвилин після того, як врятував кита із сіті. Тварина після звільнення зробила кидок – і завдала смертельного удару рятувальнику.

Про це повідомляє канадське видання Medicine Hat News.

Гоулетт з канадського острова Кемпобелло раніше вже рятував китів, які заплуталися у сітях, – за останні 15 років близько двох десятків ссавців вижили завдяки йому.

У понеділок, 10 липня, він сів у судно біля східного узбережжя провінції і вирушив на порятунок атлантичного гладкого кита, який заплутався у рибальській сітці. Про це повідомив Меккі Ґрін з команди рятувальників Кемпобелло.

Ґрін не був з Гоулеттом на судні, йому лише повідомили, що 59-річний рибалка загинув одразу після порятунку тварини. Кит звільнився від мотузок та вдарив рятівника, коли відпливав геть.

"Вони повністю розплутали кита, а потім сталося щось дивне, і кит зробив великий кидок", – сказав Ґрін, який заснував рятувальну команду з Гоулеттом 2002 року і досі працював з ним у тісному контакті.

"Джо точно не хотів, щоб ми зупинилися через це. Це те, що він любив, і немає кращого відчуття, ніж розплутати кита, і я знаю, наскільки добре він почувався після того, як звільнив кита", – додав Ґрін.

Нагадаємо, цього року 200 дельфінів-гринд викинулися на берег Нової Зеландії з невідомої причини, а біля Норвегії виловили тушу кита з 30 поліетиленовими пакетами у шлунку. Тварина була вкрай виснажена та, ймовірно, відчувала сильний біль через блокування шлунку відходами.

Залиште свій коментар