Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кишиневі облізлу новорічну ялинку замінили зрубаною в дитсадку

Влада виправдовується тим, що дитсадок давно не працює.

Мешканців столиці Молдови Кишинева обурило головне новорічне дерево країни. Спершу на Площі великого національного зібрання встановили облізле дерево, яке пошкодили дорогою. Згодом вирішили замінити ялинку – як виявилося, на дерево, зрубане в дитячому садку.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

Перше дерево нібито замовляли в українських Карпатах, а точніше з Буковеля. У мерії Кишинева обіцяли, що воно буде 30-метровим. Проте до пункту призначення приїхав майже скелет ялинки: її хвоя осипалася, а гілки зламалися, йдеться в повідомленні Newsmaker.

Після шквалу критики міська влада вирішила замінити дерево. В.о. мера Кишинева Сільвія Раду навіть пообіцяла купити нову ялицю власним коштом. Нове 19-метрове новорічне дерево відшукали на території дитсадка, де воно росло. Цей факт ще більше обурив громадськість. Міські чиновники тільки виправдовуються, мовляв, заклад давно не працює, а господар ялинки шукав для неї покупця.

ВідеоЯлинкова ганьба. Головна святкова окраса Кишинева обурила мешканців Молдови

Нагадаємо, головну ялинку України вже сьогодні, 4 грудня обіцяють доправити до столиці. Монтаж 30-метрового новорічного дерева мали розпочати на Софійській площі ще вчора, але на заваді стала негода. Через хуртовини ялинка лише надвечір виїхала з Прикарпаття. Її рубали майже п'ять годин. А потім завантажили на спеціальну платформу. За кількістю кілець на зрубі лісники визначили, що ялинці виповнився 91 рік. Вона саме досягла віку, коли її необхідно було зрубати.

Залиште свій коментар

Вибір редакції