У Мінську чоловік "здав" своїх дітей міліції, бо ті виступали проти Лукашенка

Дата публікації
Перегляди
1325
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Мінську чоловік "здав" своїх дітей міліції, бо ті виступали проти Лукашенка

Фото: TUT.by

Після виклику правоохоронців родина з батьком не спілкується.

Житель Мінська, який підтримує чинного президента Білорусі Олександра Лукашенка, поскаржився міліції на власних дітей через біло-червоно-білі штори, які ті вивісили на підтримку протестувальників.

Про це пише TUT.by.

Зазначається, що чоловік викликав правоохоронців до квартири, у якій проживає разом із двома дітьми, невісткою та онуком. 

"Він у нас за Лукашенка, а наші політичні погляди ми висловили, повісивши шторку, - розповідає донька заявника Ольга. - Раптом батько прийшов і сказав: "Я викликав міліцію". Ми спершу подумали, що це жарт, але коли пролунав дзвінок у двері і за нею були двоє міліціонерів у цивільному, ми були в шоці".

Чоловік вказав правоохоронцям на балкон та проінформував: "Ось, моя сім'я тут вивісила прапори". Ті зазнімкували балкон і сказали, що кваліфікують розміщення протестної символіки як одиночний пікет. "Ми домовилися, що знімаємо штори при міліціонерах і розходимося", - додає Ольга. 

За її словами, раніше батько намагався зірвати штори самостійно, та до міліції зателефонував вперше.

"Батько завжди виступав проти наших поглядів, піднімав голос, говорив: "Куди ви все ходите на мітинги, прапори ці вивішуєте, вам це треба?" - ділиться жінка. - Хоча такого ми від нього не очікували. (...) Щоб на сина, доньку і рідного онука... Нам дуже прикро".

Вона додала, що після виклику правоохоронців родина з батьком не спілкується. "Так і живемо, ніби великою родиною, а насправді, виходить, що він просто "здав" своїх близьких", - підсумувала Ольга.

Нагадаємо, 9 серпня у Білорусі відбулися вибори президента, і після оприлюднення даних перших екзит-полів, де перемога була за Лукашенком, білоруси вийшли на акції протесту в багатьох містах країни. Мітинги тривають вже понад 18 тижнів.

Тортури в мінській поліції: в Литві розпочали розслідування в справі громадянина Білорусі

Тортури в мінській поліції: в Литві розпочали розслідування в справі громадянина Білорусі

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1325
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація