Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Москві евакуювали сотні будівель через "телефонний тероризм"

Людей екстрено виводили також з шістьох вокзалів.

У п’ятницю, 6 жовтня, у російській столиці до різних установ надходили дзвінки із повідомленнями про замінування.

Про це повідомляє РБК.

З самого ранку аноніми повідомляли про загрозу для шкіл, дитячих садків та адміністративних будівель. Лише за першу годину поступило 26 повідомлень про загрозу вибуху.

Через дзвінки з різних установ було евакуйовано тисячі осіб, а загальна кількість анонімних повідомлень про загрозу перевалила, за підрахунками російських ЗМІ, за сотню.

За даними ФСБ за «телефонним тероризмом» стоять чотири росіянина.

Загалом, анонімні «вибухові» дзвінки поступили до шістьох залізничних вокзалів російської столиці, трьох аеропортів (Внуково, Шереметьєво, Жуковський), до одного готелю, до двох ВНЗ (Московського авіаційного інституту і Російського державного гуманітарного університету), будівлі з офісом радіостанції «Ехо Москви» та до будівель держустанов - Аналітичного центру при уряді і Мосміськдуми.

Нагадаємо, що від 10 вересня до правоохоронних органів Росії надходять анонімні дзвінки з повідомленнями про замінування. За цей період було евакуйовано сотні тисяч осіб з місць масового скупчення людей: торгових центрів, адміністративних будівель, кінотеатрів та шкіл у десятках найбільших міст. Після оперативних перевірок правоохоронці повідомляли, що вибухових пристроїв виявлено не було. За попередніми даними, збитки від дій "телефонних терористів" оцінюють у більш ніж 300 мільйонів рублів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції