У Москві з імперською помпою відкрили Большой театр

У реконструкцію національного символу вклали 700 мільйонів доларів.

У Москві Большой театр знову запрошує глядачів. Театр нарешті відкрили після шести років ремонтних робіт. За сімсот мільйонів доларів у Большого, зокрема, з'явилася підземна частина, а глядацькій залі повернули кольорові розписи та золоте оздоблення.

Відкрили театр із імперським розмахом. Червона доріжка, оркестр, красиве вбрання, багато зірок. Серед яких Моніка Белуччі, солісти з міланського театру "Ла Скала". Вхід до театру лише за запрошеннями. Раніше з'явилися чутки, що квитки на відкриття продають за ціною однокімнатної квартири у Москві - 2 мільйони рублів. Але в театрі цю інформацію спростували: мовляв, квитки розповсюджувала адміністрація президента, і там на такі спекуляції не здатні. Ті, хто не потрапив до Большого, дивилися гала-концерт на екрані біля театру, через інтернет або по телевізору. На відкриття приїхав і президент Росії.

"У нас країна, звичайно, велика, але, в той же час, кількість таких об'єднуючих символів, національних скарбів, того, що називається національними брендами дуже обмежена. І Большой - це і є один з великих наших національних брендів", - сказав на відкритті Дмитро Медведєв.

Реконструкція Большого тривала 6 років, сюди вклали 21 мільярд рублів. Для порівняння - це річний бюджет Лаосу. Площа театру збільшилася вдвічі за рахунок підземних приміщень. Театральна площа - це, фактично, дах театру, а під ним 6 поверхів. За рахунок цього сцена Большого стала найбільшою в Європі. При цьому вона повністю комп'ютеризована. За словами конструкторів, відтворена імперська акустика. Кажуть, Большой нині такий, як він був на піку своєї краси наприкінці 19 століття. Сьогодні на історичній сцені покажуть фрагменти опери та балету, які прославили Большой. Виступлять артисти театру і запрошені зірки.

Нині Большой готує одразу три прем'єри: крім гала-концерту, опери "Руслан та Людмила" і балет "Спляча красуня". Квитки вже розкупили на 2 місяці вперед. У вівторок покажуть першу виставу.

Читайте також:

В Москві після років реставрації відкривають "Большой театр"

Балет Большого театру нагороджений британською танцювальною премією

Роман Абрамович вивіз "Современник" на перші гастролі до Лондона

Відео"Большой театр" в Москві знову запрошує глядачів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: