У НАТО відреагували на рішення Ради щодо пріоритетності членства в альянсі

Альянс наголошує на необхідності реформ в Україні.

В Організації Північноатлантичного договору (НАТО) взяли до відома рішення Верховної Ради України, яка визнала членство в альянсі основним пріоритетом.

Про це УНІАН повідомили в штаб-квартирі Північноатлантичного альянсу.

"Ми взяли до відома рішення Верховної Ради. На сьогодні Україна не подавала заявку на вступ до НАТО. Київ фокусується на реформі та модернізації інституцій оборони і безпеки, і НАТО підтримує ці зусилля. Це – пріоритет", - зазначили в альянсі.

При цьому в НАТО нагадали про тверду підтримку суверенітету і територіальної цілісності України в рамках її міжнародно визнаних кордонів і право України вирішувати своє майбутнє і курс зовнішньої політики без втручання ззовні.

В альянсі додали, що співпраця НАТО з Україною є "важливою частиною вкладу НАТО в проектування стабільності в Євро-Атлантиці і за її межами".

Нагадаємо, інтеграція України до НАТО стала основним вектором зовнішньої політики. Відповідне рішення ухвалила Верховна Рада. Відтепер Україна буде поглиблювати співпрацю з НАТО задля членства в Альянсі.

За словами народного депутата від фракції "Батьківщина" Бориса Тарасюка, своїм рішенням парламент повернув редакцію закону, який був ухвалений ще 9 червня 2003 року.

ВідеоРобота Ради: нардепи йдуть до НАТО та обговорюють медичну реформу

Залиште свій коментар