У Німеччині відхилили апеляцію 95-річного "бухгалтера табору смерті"

Його визнали причетним до вбивства 300 тисяч людей.

Федеральний суд Німеччини відхилив апеляцію охоронця концтабору "Аушвіц" - 95-річного Оскара Гренінга. Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ніч.

За причетність до вбивства понад 300 тисяч людей німецька Феміда залишила чинним вирок - 4 роки за ґратами. Чоловік на прізвисько "бухгалтер табору смерті" відповідав за підрахунок грошей та інших цінностей, конфіскованих у в'язнів.

Гренінг свою пряму причетність заперечує. Каже: сам не вбивав, хоча визнає – морально винен, бо спостерігав за масовими вбивствами.

"Аушвіц" – один із найбільших нацистських таборів у Європі, де з 1940-го по 45-тий роки вбили близько півтора мільйона людей - євреїв, ромів, військовополонених.

Нагадаємо, у Німеччині розпочався суд над охоронцем концтабору "Аушвіц" 94-річним Райнхольдом Ханнінгом. Його звинувачують у причетності до вбивства 170 тисяч людей. За даними прокуратури, чоловік, який дістав прізвисько "провідник смерті", особисто зустрічав полонених та відправляв їх до газових камер. Свідчити в цій справі будуть уцілілі бранці. Ханнінг – перший із чотирьох охоронців концтабору, яких судитимуть цьогоріч. Серед них і одна жінка. 

ВідеоФедеральний суд Німеччини відхилив апеляцію охоронця концтабору "Аушвіц"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: