Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Канада ввела санкції проти ще 15 осіб через окупований Крим

Санкції поширилися на шістьох "депутатів Держдуми" від Криму.

Влада Канади в рамках політики тиску на РФ через ситуацію в Україні щодо ще 15 осіб, в тому числі шістьох "депутатів Держдуми" від Криму.

Про це повідомляється на сайті канадського МЗС.

Також там наведені доповнення в санкційний список.

Нагадаємо, раніше було оголошено "чорний список" Євросоюзу.

"Враховуючи організацію Російською Федерацією "виборів у Держдуму" в незаконно аннексированному Криму і Севастополі Рада вважає, що шість осіб повинні бути додані до переліку осіб і компаній, щодо яких діють обмежувальні заходи", - говорилося в повідомленні Ради ЄС.

В "російську Держдуму" у вересні було обрано 8 депутатів від Криму. Проте, двоє з них (Наталія Поклонська і Михайло Шеремет) вже знаходяться в переліку осіб і компаній, щодо яких діють санкції у зв'язку з порушенням територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України.

Нагадаємо, що санкції ЄС включають заборону на імпорт в ЄС товарів з Криму і Севастополя; інвестиції в Крим чи Севастополь; туристичні послуги в Криму та Севастополі (зокрема, європейські круїзні лайнери не можуть заходити у кримські порти); експорт певних товарів і технологій в Крим, зокрема, у сфері транспорту, телекомунікацій та енергетики.

Відео Світові лідери домовились зберегти санкції проти Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції