Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Німеччині заарештували головного фігуранта "кокаїнової справи"

Ковальчук попросив не видавати його Росії.

Суд у Берліні заарештував без права застави головного фігуранта "кокаїнової справи" Андрія Ковальчука.

Про це повідомляє ТАСС з посиланням на прокуратуру Берліна.

ВідеоСеред дипломатичної пошти російського посольства в Аргентині знайшли майже 400 кілограм кокаїну

Дванадцять валіз із наркотиками були позначені як посилки для дипустанови. Їх знайшли в школі при амбасаді. Цілих два роки аргентинські та російські правоохоронці спільно шукали тих, хто насправді мав отримати цей товар. Нині затримали чотирьох людей у Росії та двох в Аргентині.

Серед дипломатичної пошти російського посольства в Аргентині знайшли майже 400 кілограм кокаїну

"Сьогодні він повинен був постати перед суддею. Це сталося, він поміщений під арешт. Тепер Вищий земельний суд Берліна буде приймати рішення щодо його екстрадиції", - розповів представник німецької прокуратури.

Адвокат Ковальчука Володимир Жеребенков розповів "Інтерфаксу", що його підзахисний буде перебувати під вартою на час розгляду питання щодо його екстрадиції в Росію.

Жеребенков додав, що запит Москви про видачу Ковальчука буде розглядатися у звичайному порядку і це триватиме не менше півроку. Сам фігурант "кокаїнової справи" попросив суд не екстрадувати його в Росію.

Нагадаємо, рік тому були виявлені 12 валіз, у яких було майже 400 кілограмів кокаїну. Заборонені речовини зберігали на території школи, яка працює при російському посольстві в Аргентині. Коли поліція виявила наркотики, вона замінила вміст пакетів, щоб відстежити, куди ж відправлять ці валізи. Заборонений багаж приїхав до Росії в грудні дипломатичною поштою.

Літак, на якому борошно під виглядом кокаїну доставили з Аргентини в Росію, належить льотному загону "Росія" і перевозить перших осіб російської держави.

У Кремлі заявили, що фотографії літака можна було сфальсифікувати, а справжній літак "Росія" не причетний до скандалу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції