Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Німеччині загубилися десятки тисяч біженців

Уряд країни не знає, куди поділися близько 30 тис людей.

Уряд Німеччини не має точних даних щодо місця перебування близько 30 тисяч шукачів притулку, пише DW.

Усім цим людям було відмовлено у політичному притулку і вони мали вже виїхати з країни. Однак речник федерального міністерства внутрішніх справ Німеччини не виключає, що частина біженців, які підлягають депортації, в окремих випадках могла сховатися.

Повідомляється, що кількість загублених було отримано після вирахування від загальної кількості осіб, що підлягають виселенню, кількості тих, хто отримує допомогу від держави згідно з законодавством. За даними уряду ФРН, у грудні 2016 року біля 54 тисяч біженців були зобов'язані залишити Німеччину. З них лише 23 тисячі отримували грошові виплати. Отже доля ще 30 тисяч залишається невідомою.

Нагадаємо, у зв`язку із великою кількістю біженців, яких довелося прийняти країні, міністр внутрішніх справ Німеччини Томас де Мезьєр зазначив, що біженцям, які відмовляються від пропозицій роботи та вивчення німецької мови необхідно відмовляти у довгостроковому праві проживання в країні. За словами посадовця, біженці повинні проживати там, де вважає за потрібне держава, а не вони самі.

Відео Прага офіційно відмовилася приймати біженців за міграційною квотою ЄС

Залиште свій коментар

Вибір редакції