Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Нью-Йорку узаконили третю стать

Від 2019 року місцеві жителі зможуть вказувати у свідоцтві про народження дитини третю стать як "X".

Мер Нью-Йорка Білл де Блазіо підписав законопроект, яким дозволив місцевим жителям вказувати у свідоцтві про народження дитини третю стать як "X".

Закон набуде чинності від 1 січня 2019 року, повідомляється на сайті мера.

Вказати третю гендерну категорію зможуть ті, хто народився у Нью-Йорку і не вважає себе чоловіком або жінкою. До цього місцеві жителі могли вибрати третю стать у свідоцтвах про народження тільки після підтвердження лікаря про зміну статі.

"Кожна людина має право на власну ідентичність. Кожна людина має право бути собою. Саме тому нью-йоркці відтепер можуть змінити їхню стать на Ч, Ж, або Х у свідоцтві про народження", - зазначив мер Нью-Йорку у своєму Twitter.

Зазначається, що закон також полегшує можливість трансгендерам та людям, які не визначились зі своєю статтю, що народилися у Нью-Йорку, змінювати дані у їхніх свідоцтвах про народження, щоб більш точно відобразити, хто вони, шляхом "усунення медичних та адміністративних бар'єрів".

Вказувати третю стать у свідоцтві про народження дозволено в чотирьох штатах - Каліфорнії, Орегоні, Вашингтоні та Нью-Джерсі. У місті Вашингтоні, окрузі Колумбія, а також в Орегоні, Мені та Каліфорнії дозволені гендерно-нейтральні водійські права.

Нагадаємо, органи реєстрації актів цивільного стану Німеччини невдовзі зможуть офіційно фіксувати третю стать у свідоцтвах про народження. 15 серпня уряд ФРН cхвалив відповідний законопроект.

ВідеоБатьки ЛГБТ-дітей мають не засуджувати їх, а намагатися зрозуміти - Папа Римський

Про це заявив Папа Римський, відповідаючи на питання преси після візиту до Ірландії. Голова католицької церкви наголосив - гомосексуальні люди були завжди, і батьки таких дітей не мають ігнорувати їхню орієнтацію, бо це свідчитиме про недостатнє батьківське чи материнське піклування. 

Батьки ЛГБТ-дітей мають не засуджувати їх, а намагатися зрозуміти - Папа Римський

Залиште свій коментар

Вибір редакції