У Парижі на Різдво транспортний колапс через протести

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Робітники протестують проти підвищення пенсійного віку.

У середу, 25 грудня, коли у Франції відзначають Різдво, у Парижі закриті всі лінії метро, майже не ходять приміські поїзди та автобуси. Про це повідомляє видання RFI.

Як зазначається, з поїздів далекого прямування цього дня ходить, в середньому, лише один з шести. Метро зачинено.

"Попри заклик президента Еммануеля Макрона оголосити "різдвяне перемир'я", серія протестів проти пенсійної реформи триває у всій Франції. Профспілки відмовилися припинити безстроковий страйк залізничників та працівників паризької транспортної компанії RATP. Через це громадський транспорт у столиці ходить з серйозними перебоями, а у вихідні майже повністю припиняє роботу", - йдеться у повідомленні.

Страйк також призвів до великих втрат для власників магазинів та ресторанів. За даними Асоціації малого та середнього бізнесу, через протести підприємці втрачають до 200 мільйонів євро в день.

"В паризьких оперних театрах, співробітники яких також протестують проти скасування їхнього спеціального пенсійного режиму, за три тижні скасували кілька десятків виступів. Економічні втрати в державній установі оцінили у вісім мільйонів євро", - додали у виданні.

Нагадаємо на початку грудня загальнонаціональний страйк об'єднав представників різних професій: вчителів, водіїв, лікарів, медиків і поліцейських. Невдоволені запропонованими президентом змінами до пенсійної реформи, люди почали виходити на вулиці. Із гаслами, стягами та транспарантами люди крокують центральними вулицями міст.

11 грудня французькі парламентарі проголосували за скандальний закон, який підвищує пенсійний вік від 62 до 64 років. Це рішення входить до пенсійної реформи, яка запроваджує єдиний пенсійний режим замість 42-х, які діють зараз.

Відео Поліція очікує близько 70 тисяч громадян Франції на мітингу в Парижі

Столицю Франції скував страйк. Працюють лише поодинокі станції метро, не ходить і наземний транспорт. А ті автобуси, що курсують за маршрутом, заповнені людьми ущерть. На під’їздах до Парижа затори у десятки кілометрів. Загальнонаціональний страйк у Франції почався майже два тижні тому через наміри уряду Еммануеля Макрона підвищити пенсійний вік із 62 до 64 років.  

Поліція очікує близько 70 тисяч громадян Франції на мітингу в Парижі

Залиште свій коментар

Вибір редакції