У передмісті Парижа чутно вибухи - ЗМІ
ЗМІ повідомили про гучні вибухи в передмісті Парижа.
У передмісті Парижа пролунали вибухи- ЗМІ / © Reuters
У паризькому передмісті Сен-Дені, де імовірно сховалися терористи, пролунало сім-вісім вибухів.Про це у середу, 18 листопада, повідомляє телеканал BFMTV.
"Тут роздаються хлопки, схожі на розриви гранат. Їх було щонайменше сім чи вісім", - передає кореспондент телеканалу в прямому ефірі.
Раніше повідомлялося, що у передмісті столиці Франції триває масштабна спецоперація. У одній з квартир сховалася група передбачуваних терористів, причетних до серії терактів 13 листопада. За даними ЗМІ, однією з цілей операції є підозрюваний в організації цих нападів Абдельхамід Абауд. Раніше повідомлялося про затримання, а потім про ліквідацію від двох до трьох бойовиків. Офіційного підтвердження цієї інформації поки не надходило.