У Польщі готують альтернативу "антибандерівському закону"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За це береться опозиційна партія країни.

Партія Громадянська платформа, що є найбільшою серед опозиції в польському уряді, збирається запропонувати свої зміни до скандального закону щодо Інституту національної пам'яті. Про це після зустрічі з послом США в Польщі Полом Джонсом заявив в Сеймі її лідер Гжегож Схетина, повідомляє "Укрінформ".

"Ми не залишаємо справу щодо цього закону і наслідків, які з нього витікатимуть. Ми будемо ініціювати зміни в найкритичніших положеннях, що формують поганий образ польської історичної політики і всього того, що сталося в польському парламенті через цей закон, затверджений президентом", - заявив він.

Також посол звернув увагу, що "зміни до закону щодо Інституту національної пам'яті викликають подив у найкращих і найважливіших союзників Польщі, зокрема, американських політиків". За його словами, американці висловлювали прохання добре проконсультуватися щодо спірних моментів та можливих наслідків після ухвалення закону.

Нагадаємо, 1 лютого сенат Польщі посеред ночі ухвалив без поправок закон щодо Інституту національної пам'яті Польщі, в якому передбачено кримінальну відповідальність за заперечення злочинів українських націоналістів проти поляків. Учора, 6 лютого, скандальний закон підписав президент країни Анджей Дуда, що може суттєво погіршити стосунки між країнами. 

ВідеоПрезидент Польщі може зіпсувати стосунки з Києвом через підписання "антибандерівського закону"

Анджей Дуда підпише так званий "антибандерівський закон". Таким чином він проігнорував заклики української влади та польської опозиції цього не робити. Напередодні в українському парламенті дії польських колег засудили, як недружній крок та подвійні стандарти.

Президент Польщі може зіпсувати стосунки з Києвом через підписання "антибандерівського закону"

Залиште свій коментар

Вибір редакції